У Полтавській митниці ДФС знов згадували про власників “євроблях”


На запитання журналістів, присвячені роботі Полтавської митниці ДФС та питанням оформлення транспортних засобів на євробляхах, зокрема відповідали Валентина Заколодяжна – начальник управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Полтавської митниці ДФС та Сергій Запорізький – заступник начальника відділу протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Полтавської митниці ДФС. Об этом сообщает mianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час спілкування з пресою митники повідомили, що за період дії Законів України №2612 та №2611, з початку 2019 року по теперішній час оформлено: 3 209 транспортних засобів – сплачено податків 197 млн грн, з них 1 961 – євро бляхи, сплачено податків 120 млн гривень.

За інформацією Головного управління ДФС у Полтавській області, з початку 2019 року до Державного бюджету митницею перераховано – 2 млрд 922 млн гривень. Державний бюджет додатково отримав 362 млн гривень.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року перераховано митних платежів на 985 млн грн більше. Середньомісячні перерахування – 487 млн гривень.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/u-poltavs-kiy-mytnytsi-dfs-znov-zghaduvaly-pro-vlasnykiv-ievrobliakh/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя